Vitajte na našom KURKUMA blogu. Veríme, že sa chceš dozvedieť niečo o ľuďoch, ktorí tvoria tento blog pre teba.

Tak teda krátko o každom z nás 🙂

Peter Popovič – Iniciátor

Milujem “power kávu” a žijem na keto & a low carb životných princípoch. Rád uplatňujem praktické a naturálne spôsoby vylepšovania zdravia, ako otužovanie, čiastočne hladovanie, intenzívny tréning a tréning s vlastnou váhou. Najväčšiu radosť mám keď moje vedomosti môžu dopomôcť ľudom upraviť váhu, naštartovať metabolizmus a priniesť kopec VITALITY. Kurkumaniu som založil aby som mohol s vami zdieľať svoj pohľad na svet zdravia.

 

 

Daniel Čeliga – Design, Branding

Daniel profil foto

Milujem dizajn! Je to vizuálne a praktické riešenie problémov. Branding, psychológia a estetika.. v tom sa naozaj vyžívam 🙂 Projekt kurkumania prišiel spontánne no zároveň si myslím, že nie náhodne. Dlhú dobu venujem pozornosť tomu, čo dávam do svojho tela, pretože príslovie ,,Si to, čo ješ.“ je viac ako pravdivé. Plant-based strava ma vystrelila na Mars (Elon tešíme sa). Niekedy si naozaj myslím, že som E.T. lebo tento kreatívny a pozitívny mindset zažívam nonstop už zopár rokov.

 

 

Kika Pitoňáková – Blogerka

Som mladá, plná energie a milujem zdravý životný štýl. Rada sa zabávam, chodím do prírody a športujem. Milujem výzvy, a práve preto som sa stala aj súčasťou projektu Kurkumania. V živote sa riadim mottom: ,,S plačom si sa narodil, s úsmevom ži!“

 

 

 

 

Veronika Sasíková – Blogerka

Veronika profil foto

Som mladá potenciálna redaktorka a študentka masmédií. Písaniu sa venujem už nejaký ten piatok. Milujem šport, prírodu a zdravý životný štýl, čo ma pred pár rokmi viedlo k tomu aby som sa stala vegetariánkou. Práve kurkumania sa pre mňa stala výzvou, v ktorej sa môžem rozvíjať a podeliť sa o svoje skúsenosti s vami. 🙂

 

 

Eva Lokajová – Blogerka

Milujem cestovanie, módu, dobré jedlo a hlavne kávu. Som tak trošku kaviarenský povaľač, ktorý si vychutnáva kávu a popritom bloguje. Do tímu Kurkumanie som sa pridala nielen preto, že ma baví písanie, ale aj zdravý životný štýl, o ktorom by som Vám rada povedala prostredníctvom článkov niečo viac.

Zdieľaj inšpiráciu s priateľmi
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial